Ustka Atrakcje Noclegi

USTKA KURORT CAŁOROCZNY

 

Ustka to świetny kurort dla par i rodzin z dziećmi. Szerokie plaże zachęcają do kąpieli słonecznych. Dodajmy, że kurort posiada plażę wschodnia i zachodnią. Obecnie funckjonuje most między dwoma nabrzeżami, dzięki czemu szybko można przemieścić się z jednegomiejsca na drugie.

USTKA Ustka to wyjątkowo magiczne miejsce. Wiele miejsc, które w lato są kurortami poza sezonem przestają istnieć. Ustka ze względu na swoją wielkość jest miejscowością całoroczną. Faktem jest, że restauracje i mała gastronomia działają na pół gwizdka. Możemy jednak być pewni, że na deptaku będą otwarte lokale nawet w najmroźniejsze dni. Gwarantuje to między innymi ten fakt, że w Ustce znajdują się Sanatoria. Niektóre z nich położone bezpośrednio przy promenadzie i deptaku. Na marginesie deptak to nie 100 m, które przejdziemy w 5 minut, ale całkiem spory teren do spacerów.

Ustka posiada bardzo ładne i szerokie plaże. Miasto przywiązuje dużą wagę do dbania o ich dobry stan. W tym roku prowadzono szeroko zakrojone remonty, mające na celu zabezpieczenie brzegu przed niszczącym wpływem fal. Tegoroczni plażowicze mogli się o tym przekonać spacerując po gruboziarnistym piasku.

NOCLEGI USTKA

Ponieważ Ustka jest całorocznym kurortem możemy być pewni, że znajduje się tu wystarczająca liczba pokoi, pensjonatów, kwater i hoteli. Spora ich cześc znajduje się bardzo blisko deptaku i plaży. Oferta jest różnorodna i z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ROZRYWKA W USTCE

Branża rozrywkowa w Ustce ma się świetnie. W wakacje możemy spędzić czas zarówno leniwie jak i aktywnie. Czekają na nas np:

- przejażdżki szybką łodzią motorową - Polecamy! (najlepsza frajda przy falującym morzu),

- rejsy statkami mniejszymi i większymi,

- kino przy Promenadzie,

- liczne lokalne imprezy,

- dyskoteki dla młodych i dancingi dla osób starszych,

- najróżniejsze formy transporty (rowery, skutery, czterokołowce, trójkołowce..) Do wyboru do koloru.

 

Ustka zaprasza wczasowiczów na wakacje, w tym także seniorów do pobytu w sanatoriach i do wspólnego urlopowania.

 

 

wróć