Rejestracja nowego użytkownika

 

Korzyści ze współpracy z wybieramnocleg.pl

1. Niezależnie od tego czy będziesz decydował się na płatną współpracę, Twoja oferta pozostaje w naszym portalu bezterminowo. Przeczytaj jak stworzyć dobrą prezentację swojego obiektu, tak by przyciagała uwagę Twoich Gości.

OPIS

Wskaż swoim klientom walory obiektu. Nie pisz o miejscowości, a raczej o tym czym wyróżnia się  Twój hotel. Położony jest w ustronnym miejscu, a może w w centrum? Czy posiada gastronomię, atrakcje dodatkowe? Zachęć swoim opisem i stwórz pozytywne emocje.

 

UDOGODNIENIA

W prezentacji znajduje się zakładka przedstawiająca za pomocą czytelnych ikon udogodnienia takie jak, "Internet", "Pokoje z balkonami" czy "Kręgielnia". Zaznacz  wszystkie, którymi dysponujesz. Klienci na portalu wybieramnocleg.pl mają możliwość wyszukiwania zaawansowanego i filtrowania wyników korzystając właśnie z tych ikon. Jesli będą szukali obiektu z sauną i zaznaczą tą opcję uzyskają wyniki tylko obiektów mających dodaną tą atrakcję. Klientom znacznie przyśpiesza to proces poszukiwania ofert, gdyż skupiają się tylko na tych, które spełniają ich wymagania.

 

LOKALIZACJA

Zakładka pokazuje Twoją lokalizację wraz z opcją wyznaczania trasy do Twojego obiektu. Klienci mogą korzystać z wyszukiwania obiektów na mapie, dlatego nie pomijaj tego kroku.

 

GALERIA

Masz możliwość dodania 30 zdjęć, przewijających się w formie slajdera. Dzięki temu przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów.  Dodaj zdjęcia wysokiej jakości. Takie zdjęcia są u nas mile widziane, a klienci jak Cię widzą tak Cię piszą. Niech zatem zdjęcia pokażą Twoje atuty.

 

POKOJE

Ponieważ jednym z najważniejszych elementów,  który decyduje o wyborze obiektu noclegowego jest pokój, dlatego stworzyliśmy możliwość dodania pokoi do Twojej oferty. Masz także opcję zamieszczenia ich zdjęć i wyposażenia (każdego pokoju oddzielnie). To jakie masz pokoje prezentowane jest już w wynikach wyszukiwania. Klient nie musi wchodzić na Twoją prezentację by to widzieć. Dzieki temu osoby szukające noclegu szybko rozpoznają czy w Twoi obiekcie znajdują się interesujące ich pokoje. Możesz dodać pokoje 1,2,3,4, lub wieloosobowe, pokój dla rodzin (z 2 lub 3 pomieszczeniami), a także apartament lub pokój dla niepełnosprawych. Dodając informacje o obiekcie nie zapomnij uzupełnić zakładki "Pokoje".

 

OFERTY SPECJALNE

W portalu klienci mają dostepną wyszukiwarkę Ofert Specjalnych. Twoja oferta specjalna (np. ferie zimowe) znajdzie się w wynikach wyszukiwania. To opcja całkowicie bezpłatna. Możesz dodać także ofertę LAST MINUTE. Klienci poszukujący noclegu "na już" często sprawdzają zakładkę z ofertami Last Minute. Aby oferty te były dla klientów wiarygodne oferta ta dodawana jest na 3 doby. Po tym czasie należy ją odświeżyć.

 

 

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ

 

Każdy obiekt otrzymuje 90-dniowy okres testowy.


Jak powiedzieliśmy wcześniej dodajesz swój obiekt bezterminowo. Niemniej po okresie próbnym prosimy o wpłatę niewielkiej opłaty abonamentowej (cennik). Jeśli się na to zdecydujesz będziesz mógł korzystać z pełnej funkcjonalności. Prezentacje firm, które nie zdecydują się opłacić abonamentu pozostają w serwisie wraz ze zdjęciami. Z takich ofert są jednak usuwane dane kontaktowe (e-mail, telefon). Zachęcamy do korzystania z pełnej funkcjonalności tak żeby nie tracić kontaktu z klientami.


Dodatkowa reklama na stronach serwisu jest płatna tylko za wyniki. Zapłacisz tylko wtedy gdy pozyskasz Gości. Działanie reklamy oparte jest na opłacie za kliknięcie. Ustawiasz stawkę za kliknięcie i tylko wtedy ponosisz opłatę jeśli ktoś kliknie w Twoją reklamę. Dodajmy, że z jednego komputera system zliczy tylko 1 kliknięcie. Zatem nawet jeśli osoba kliknie na Twoją reklamę 10 razy i tak zostanie zliczone tylko 1 kliknięcie. Takie rozwiązanie pozwala optymalizować wydatki i mieć 100% pewność, że ta reklama się opłaca.


Masz możliwość promować Twój hotel na stronie głównej. Idaelne rozwiązanie dla obiektów z mniej znanych miejscowości.


Na wybieramnocleg.pl możesz promować hotel w wybranej przez siebie miejscowości. Dla przykładu posiadając obiekt w Murzasichle masz opcję promowania się w Zakopanem.To Ty wybierasz miejscowośc, do której chcesz skierować swoją promocję.


W zakładce "Oferty specjalne" promuj szczególne okazje (Ferie, Walentynki etc.). Ta opcja jest całkowicie bezpłatna. Klienci przeszukują oferty specjalne, gdyż spełniają ich kryteria.


Bezpłatnie reklamujemy Twój obiekt w Internecie. Znamy się na tym. Korzystamy między innymi z serwisów ogłoszeniowych czy społecznościowych skupiających się wokół różnorodnych zainteresowań. Możemy pomóc w pozycjonowaniu Twojej witryny.

To teraz już czas na działanie i wykorzystanie serwisu wybieramnocleg.pl do promocji Twojego biznesu.

Zarejestruj się poniżej!

 

 

Czytaj regulamin