Noclegi w kraju

Wisła i Szczyrk na ferie zimowe

Wisła i Szczyrk to ośrodki, które przyciągają znaczną część Śląska i oczywiście wielu turystów z całej Polski. Nieustannie rozwijająca się infrastruktura narciarska to magnes na całe rodziny.

Rodzice z dziećmi mogą zimowa porą dbać o ruch i zażywać świeżego, górskiego powietrza. Szczyrk i Wisła łączone są Przełęczą Salmopolską. Stąd podczas jednego wyjazdu można poznać obie miejscowości. Oczywiście aby skorzystać z wszystkich wyciągów trzeba by skorzystać z dość długiego urlopu.

Mówiąc o Beskidach nie można zapomnieć o miejscowości Istebna i Brenna. To mniejsza ale również klimatyczne kurorty.

Wisła, Ustroń i Szczyrk, Żywiec

Wakacje przyciągają turystów spragnionych widoków i ceniących wysiłek fizyczny na szlakach Beskidu Śląskiego i Żywieckiego


Ferie zimowe Zakopane

Zakopane to świetne miejsce do spędzenia ferii zimowych. Choć ostatnio czasy baza wyciągów narciarskich w tej miejscowości nie przyrasta to jednak każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

Oprócz możliwości szusowania Zakopane oferuje również inne atrakcje - w odpowiednią pogodę można skorzystać również z pieszej wycieczki czy to Dolinami czy nawet wybierając się w Tatry Wysokie. Wśród atrakcji znajdziemy kuligi z pochodniami i ogniskiem, zawody z wyścigami konnymi, jazda na skuterach śnieżnych czy potańcówki z góralską muzyką. Zapraszamy na ferie zimowe do Zakopanego i okolic. W pobliskich miejscowościach również znajdziemy ciekawe noclegi i kwatery w Poroninie, Murzasichle, Witowie czy Małe Ciche.