Strona głównaNoclegi SanatoriumNoclegi w Kamień PomorskiSanatorium Uzdrowiskowe Chrobry

Sanatorium Uzdrowiskowe Chrobry

Sanatorium Uzdrowiskowe "Chrobry" góruje nad Kamieniem Pomorskim.           Jest zlokalizowane na wzniesieniu, a dodatkowo trzykondygnacyjny budynek wyróżnia się wyjątkową architekturą. Wnętrze jest jeszcze bardziej wyjątkowe i wywołuje fascynację nie tylko u znawców sztuki budowlanej i wystroju wnętrz. Drewniana klatka schodowa z charakterystycznymi warkoczami to prawdziwy majstersztyk - budzące podziw i uznanie dzieło artysty - cieśli i rzeźbiarza. Podobne cuda architektury można spotkać jedynie w Rzymie. Z tego magicznego miejsca wchodzi się do małej kawiarenki. Drugą klatkę schodową podtrzymują okazałe kolumny.

 

Przy zachowaniu swojego zabytkowego, niepowtarzalnego charakteru obiekt znakomicie spełnia funkcję sanatoryjną. Komunikację ułatwiają podjazdy oraz winda, a do dyspozycji pacjentów 
są pokoje jedno - i dwuosobowe o podwyższonym standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem i telefonem, także trzy apartamenty, stołówka. Najniższą kondygnację obiektu zajmuje baza rehabilitacyjna, gdzie wykonuje się specjalistyczne zabiegi, m.in. z zakresu:

  •  fizykoterapii
  •  wodolecznictwa

Osoby korzystające z rehabilitacji w basenie solankowym oraz atrakcji SPA muszą pokonać trasę kilkudziesięciu metrów przez park do nowo wybudowanej i nowoczesnej części Szpitala Uzdrowiskowego „Mieszko”.


Basen

Internet

Masaż

Obiad, kolacja

Ogród

Parking

Śniadanie

Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Trwa ładowanie informacji...
Trwa ładowanie...
Trwa ładowanie opinii...
Twoje imię: Twoje oceny:
Pokoje
Lokalizacja
Obsługa
Udogodnienia
Opinia:

ul. Bankowa 2, Kamień Pomorski


wróć

Polecane obiekty w regionie